HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Kronika e ndeshjes: Java 18 - E enjte, 22. Dhjetor 2016 - 16:00 h

LaciTeuta
02

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E enjte, 22 Dhjetor 2016
Match Time :16:00 h
Match number :1
 
Playground :Fusha Sportive Laç
Match referee(s):Lorenc JEMINI
 
Spektatore: 250
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
   Eventet
  Penallti
   • 11' : Andi RIBAJ ( 1 )
   Gol
    • 63' : Andi RIBAJ ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 62' : Alechenwu ABRAHAM ( 1 )
    • 69' : Ilir KASTRATI ( 1 )
    • 73' : Eglentin GJONI ( 1 )
    • 88' : Ergi BORSHI ( 1 )
    Penallti e humbur
    • 28' : Bruno AQUINO ( 1 )