HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Tarik CMAJCANIN

Personal data

Picture of Tarik CMAJCANIN
Nationality:Serbia, Republic of Serbia, Republic of
Name:Tarik CMAJCANIN
Birthday (Age):18. Qershor 1994 (29)
Jersey Number:10
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 18/09/2016TeutavsPartizani100--------
Saturday, 24/09/2016FlamurtarivsTeuta100--------
Sunday, 23/10/2016VllazniavsTeuta101--------
Sunday, 30/10/2016TeutavsLaci101--------
Sunday, 06/11/2016TiranavsTeuta010--------
Sunday, 04/12/2016KorabivsTeuta100--------
Friday, 09/12/2016TeutavsSkenderbeu100--1-----
Sunday, 18/12/2016TeutavsVllaznia100--------
Thursday, 22/12/2016LacivsTeuta100--------
Thursday, 22/12/2016LacivsTeuta010--------
Saturday, 28/01/2017TeutavsTirana100--------
Sunday, 05/02/2017KukësivsTeuta101--1-----
Friday, 10/02/2017TeutavsPartizani101--------
Saturday, 25/02/2017TeutavsKorabi100--1-----
Saturday, 04/03/2017SkenderbeuvsTeuta100--------
Sunday, 12/03/2017TeutavsLuftetari100--------
Sunday, 19/03/2017VllazniavsTeuta101--1-----
Games total1525--4-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Teuta------------
Kategoria Superiore 2016-17Teuta88-2--4-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Teuta------------
Kategoria Superiore 2015-16Teuta------------
Career Total88-2--4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16TeutaMesfushor