HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Kronika e ndeshjes: Java 23 - E shtunë, 25. Shkurt 2017 - 16:00 h

TeutaKorabi
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 25 Shkurt 2017
Match Time :16:00 h
Match number :3
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Indrit MYRTJA, Blerim ZIRI, Melis DERVISHI, Ergin DODA
 
Spektatore: 400
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
 Eventet
Penallti
 • 55' : Andi RIBAJ ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 44' : Tarik CMAJCANIN ( 1 )
  • 57' : Rustem HOXHA ( 1 )
  • 68' : Ardit HILA ( 1 )
  • 85' : Bojan MARKOVIC ( 1 )
  • 54' : Ervis KAJA ( 1 )
  • 77' : Geraldo KALOSHI ( 1 )