HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Daniel JUBANI

Personal data

Picture of Daniel JUBANI
Name:Daniel JUBANI
Jersey Number:20
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 17/09/2016LuftetarivsKorabi101--------
Saturday, 24/09/2016KorabivsVllaznia010--------
Saturday, 22/10/2016KorabivsPartizani010--------
Sunday, 30/10/2016FlamurtarivsKorabi101--------
Wednesday, 30/11/2016VllazniavsKorabi010--------
Saturday, 10/12/2016TiranavsKorabi010--------
Sunday, 18/12/2016PartizanivsKorabi010--1-----
Thursday, 22/12/2016KorabivsFlamurtari010--------
Saturday, 28/01/2017KorabivsLaci010--------
Sunday, 12/02/2017LuftetarivsKorabi010--------
Saturday, 25/02/2017TeutavsKorabi100--------
Saturday, 04/03/2017KorabivsTirana101--------
Saturday, 18/03/2017KorabivsPartizani101--------
Games total584--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2016-17Korabi6242--1-----
Kategoria 1 2015-16Ada------------
Kategoria Superiore 2014-15Laci1-1---------
Kategoria Superiore 2013-14Laci----1-------
Kategoria Superiore 2012-13Laci1-1---------
Career Total82621-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17KorabiMesfushor
Kategoria 1 2015-162015-16AdaMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15LaciSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14LaciSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13LaciSulmues