HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 19 Nentor 2017
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
Fusha Sportive Laç

Venue data
Short Name: FSL
Adresa:Laç,
,
,
Republika e Shqiperise 
Max. Capacity: 1000

Club picture
Fusha Sportive Laç
Google maps
Directions from:
Ekipet e Klubit

Kategoria Superiore 2011-12 - Laci (LAC)

Kategoria Superiore 2012-13 - Laci (LAC)

Next scheduled games
E shtunë, 25. Nentor 2017
14:00Kategoria Superiore 2017-18 Laci- Kukësi
E diel, 10. Dhjetor 2017
14:00Kategoria Superiore 2017-18 Laci- Skenderbeu
E mërkurë, 13. Dhjetor 2017
13:00Kupa e Shqiperise 2017-18 Laci- Lushnja
E mërkurë, 20. Dhjetor 2017
14:00Kategoria Superiore 2017-18 Laci- Lushnja
E hënë, 15. Janar 2018
14:00Kategoria Superiore 2017-18 Laci- Teuta
E shtunë, 27. Janar 2018
14:00Kategoria Superiore 2017-18 Laci- Luftetari
E premte, 09. Shkurt 2018
14:00Kategoria Superiore 2017-18 Laci- Vllaznia
E shtunë, 24. Shkurt 2018
14:00Kategoria Superiore 2017-18 Laci- Flamurtari
E shtunë, 10. Mars 2018
15:00Kategoria Superiore 2017-18 Laci- Kamza
E mërkurë, 28. Mars 2018
16:00Kategoria Superiore 2017-18 Laci- Partizani
E diel, 08. Prill 2018
16:00Kategoria Superiore 2017-18 Laci- Kukësi
E diel, 22. Prill 2018
17:00Kategoria Superiore 2017-18 Laci- Skenderbeu
E shtunë, 05. Maj 2018
17:00Kategoria Superiore 2017-18 Laci- Lushnja
E shtunë, 19. Maj 2018
17:00Kategoria Superiore 2017-18 Laci- Teuta