HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 01 Qershor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 8 - E shtunë, 19. Tetor 2013 - 18:00 h

SkenderbeuTeuta
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 19 Tetor 2013
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
Match referee(s):Remzi SADIKU, Endrit ZHULI, Rudin PRECA, Rejdi AVDO
 
Spektatore: 4.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Skenderbeu
Substitution min 46 ::Mario MORINA <-> Andi RIBAJSubstitution min 77 ::Erbim FAGU <-> Ademir SOUZASubstitution min 79 ::Zeljko TOMIC <-> Amarildo DIMOGol min 62 ::Mario MORINAKarton i verdhe min 94 ::Pero PEJIC


Substitution min 57 ::Alfred DELIALLISI <-> Bledar MANCAKU Substitution min 75 ::Erjon MUSTAFAJ <-> Albi DOSTI Substitution min 89 ::Altin HOXHA <-> Daniel XHAFAJGol min 48 ::Daniel XHAFAJKarton i kuq min 11 ::Fernandez Da SILVAKarton i verdhe min 52 ::Ansi NIKAKarton i verdhe min 91 ::Alfred DELIALLISIGol min 48 ::Daniel XHAFAJKarton i kuq min 11 ::Fernandez Da SILVAKarton i verdhe min 52 ::Ansi NIKAKarton i verdhe min 91 ::Alfred DELIALLISIGol min 48 ::Daniel XHAFAJKarton i kuq min 11 ::Fernandez Da SILVAKarton i verdhe min 52 ::Ansi NIKAKarton i verdhe min 91 ::Alfred DELIALLISI
Teuta
 Eventet
Gol
 • 62' : Mario MORINA ( 1 )
 • 48' : Daniel XHAFAJ ( 1 )
Karton i kuq
  • 11' : Fernandez Da SILVA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 94' : Pero PEJIC ( 1 )
  • 52' : Ansi NIKA ( 1 )
  • 91' : Alfred DELIALLISI ( 1 )