HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 21 - E diel, 02. Mars 2014 - 18:00 h

FlamurtariTirana
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 02 Mars 2014
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi "Flamurtari" - Vlorë
Match referee(s):Emirjon SINO, Orges GRABOVA, Ridiger COKAJ, Ditmar JUBICA
 
Spektatore: 4.000
Weather:windy
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Flamurtari
Substitution min 46 ::Ardit SHEHAJ <-> Hair ZEQIRISubstitution min 85 ::Ardi QEJVANI <-> Gilman LIKAGol min 68 ::Ardit SHEHAJKarton i verdhe min 57 ::Erjon DUSHKUKarton i verdhe min 64 ::Bruno TELUSHIKarton i verdhe min 69 ::Ardit SHEHAJ


Substitution min 59 ::Francis KAHATA <-> Selemani NDIKUMANA Substitution min 87 ::Mirel COTA <-> GILBERTO Fortunato Substitution min 89 ::Mensur LIMANI <-> Mario MORINAGol min 23 ::Selemani NDIKUMANAKarton i verdhe min 47 ::Gentian MUCAKarton i verdhe min 51 ::GILBERTO FortunatoKarton i verdhe min 57 ::Selemani NDIKUMANAGol min 23 ::Selemani NDIKUMANAKarton i verdhe min 47 ::Gentian MUCAKarton i verdhe min 51 ::GILBERTO FortunatoKarton i verdhe min 57 ::Selemani NDIKUMANA
Tirana
 Eventet
Gol
 • 68' : Ardit SHEHAJ ( 1 )
 • 23' : Selemani NDIKUMANA ( 1 )
Karton i verdhe
 • 57' : Erjon DUSHKU ( 1 )
 • 64' : Bruno TELUSHI ( 1 )
 • 69' : Ardit SHEHAJ ( 1 )
 • 47' : Gentian MUCA ( 1 )
 • 51' : GILBERTO Fortunato ( 1 )
 • 57' : Selemani NDIKUMANA ( 1 )