HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 7 - E shtunë, 05. Tetor 2013 - 15:00 h

BesaFlamurtari
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 05 Tetor 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Besa" - Kavaja
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Blerim ZIRI, Denis REXHA, Ermal BARUSHI
 
Spektatore: 300
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Besa
Substitution min 62 ::Shaqir STAFA <-> Bruno DITASubstitution min 62 ::Darlien BAJAZITI <-> Argjend MUSTAFASubstitution min 80 ::Alked CELHAKA <-> Ledian MUCAJGol min 25 ::Fatjon SEFAGol min 64 ::Sindri GURIKarton i verdhe min 35 ::Erand HOXHAKarton i verdhe min 40 ::Bruno DITAKarton i verdhe min 90 ::Darlien BAJAZITI


Substitution min 22 ::Klodian XHELILI <-> Shpëtim MOCKA Substitution min 56 ::Rofrenc NELAJ <-> Lejdi LICAJ Substitution min 73 ::Dejvi BREGU <-> Ardit SHEHAJ Demtim min 16 ::Shpëtim MOCKAKarton i verdhe min 45-2 ::Orjand BEQIRIDemtim min 16 ::Shpëtim MOCKAKarton i verdhe min 45-2 ::Orjand BEQIRIDemtim min 16 ::Shpëtim MOCKAKarton i verdhe min 45-2 ::Orjand BEQIRI
Flamurtari
 Eventet
Demtim
  • 16' : Shpëtim MOCKA ( 1 )
  Gol
  • 25' : Fatjon SEFA ( 1 )
  • 64' : Sindri GURI ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 35' : Erand HOXHA ( 1 )
   • 40' : Bruno DITA ( 1 )
   • 90' : Darlien BAJAZITI ( 1 )
   • 45-2' : Orjand BEQIRI ( 1 )