HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 8 - E premte, 18. Tetor 2013 - 15:00 h

LaciFlamurtari
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 18 Tetor 2013
Match Time :15:00 h
 
Match referee(s):Klodian SHAHINI, Kridens META, Orges GRABOVA, Ergin DODA
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

  Tranjer
   Timeline
  Laci
  Substitution min 34 ::Valdan NIMANI <-> Eduard TANUSHISubstitution min 45 ::Elio SHAZIVARI <-> Emiljano VELIAJSubstitution min 83 ::Sadush DANI <-> Mladen BRKICGol min 70 ::Valdan NIMANIKarton i verdhe min 89 ::Alfred ZEFI


  Karton i verdhe min 30 ::Artan SAKAJKarton i verdhe min 55 ::Brunild PEPAKarton i verdhe min 55 ::Nijas LENAKarton i verdhe min 30 ::Artan SAKAJKarton i verdhe min 55 ::Brunild PEPAKarton i verdhe min 55 ::Nijas LENA
  Flamurtari
   Eventet
  Gol
  • 70' : Valdan NIMANI ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 89' : Alfred ZEFI ( 1 )
   • 30' : Artan SAKAJ ( 1 )
   • 55' : Brunild PEPA ( 1 )
   • 55' : Nijas LENA ( 1 )