HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 11 Dhjetor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 13 - E diel, 01. Dhjetor 2013 - 14:00 h

SkenderbeuFlamurtari
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 01 Dhjetor 2013
Match Time :14:00 h
 
Match referee(s):Andi KOCI, Erald DEMIRAJ, Ridiger COKAJ, Gezim KOKA
 

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
   Mesfushor
    Sulmues

      Zevendesimet

      Tranjer
        Timeline
       Skenderbeu
       Substitution min 82 ::Erbim FAGU <-> Nuredeen ORELESISubstitution min 85 ::Mario MORINA <-> Andi RIBAJSubstitution min 90 ::Bakary NIMAGA <-> Pero PEJICGol min 32 ::Renato ARAPIGol min 54 ::Pero PEJICKarton i verdhe min ::Amarildo DIMOKarton i verdhe min ::Renato ARAPIKarton i verdhe min 64 ::Sabien LILAJ


       Karton i kuq min ::Shpëtim MOCKAKarton i verdhe min 66 ::Polizoi ARBERIKarton i kuq min ::Shpëtim MOCKAKarton i verdhe min 66 ::Polizoi ARBERIKarton i kuq min ::Shpëtim MOCKAKarton i verdhe min 66 ::Polizoi ARBERI
       Flamurtari
        Eventet
       Gol
       • 32' : Renato ARAPI ( 1 )
       • 54' : Pero PEJIC ( 1 )
        Karton i kuq
         • ' : Shpëtim MOCKA ( 1 )
         Karton i verdhe
         • ' : Amarildo DIMO ( 1 )
         • ' : Renato ARAPI ( 1 )
         • 64' : Sabien LILAJ ( 1 )
         • 66' : Polizoi ARBERI ( 1 )