HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 28 - E diel, 13. Prill 2014 - 18:00 h

FlamurtariSkenderbeu
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 13 Prill 2014
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi "Flamurtari" - Vlorë
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Rejdi AVDO, Ermal BARUSHI
 
Spektatore: 2.000
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

  Tranjer
   Timeline
  Flamurtari
  Substitution min 60 ::Nijas LENA <-> Ardit SHEHAJSubstitution min 77 ::Polizoi ARBERI <-> Lejdi LICAJSubstitution min 93 ::Orjand BEQIRI <-> Gilman LIKAGol min 61 ::Arbër ABILALIAJKarton i verdhe min 43 ::Lejdi LICAJKarton i verdhe min 48 ::Artan SAKAJKarton i verdhe min 73 ::Bruno TELUSHIKarton i verdhe min 80 ::Hair ZEQIRIKarton i verdhe min 90 ::Shpëtim MOCKAKarton i verdhe min 92 ::Erjon DUSHKU


  Karton i verdhe min 52 ::Andi RIBAJKarton i verdhe min 52 ::Andi RIBAJ
  Skenderbeu
   Eventet
  Gol
  • 61' : Arbër ABILALIAJ ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 43' : Lejdi LICAJ ( 1 )
   • 48' : Artan SAKAJ ( 1 )
   • 73' : Bruno TELUSHI ( 1 )
   • 80' : Hair ZEQIRI ( 1 )
   • 90' : Shpëtim MOCKA ( 1 )
   • 92' : Erjon DUSHKU ( 1 )
   • 52' : Andi RIBAJ ( 1 )