HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
Match Schedule for SkenderbeuIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png1 SK 10.09.201121:10 hSkenderbeu - Tomori0-0draw.png
events.png2- 18.09.201119:00 hDinamo - Skenderbeu0-0draw.png
events.png3 SK 24.09.201119:00 hSkenderbeu - Shkumbini3-1thumbs_up.png
events.png4- 02.10.201116:00 hLaci - Skenderbeu2-1thumbs_down.png
events.png5 SK 15.10.201119:00 hSkenderbeu - Kamza0-0draw.png
events.png6 ND 23.10.201118:00 hTeuta - Skenderbeu0-0draw.png
events.png7 SK 31.10.201119:00 hSkenderbeu - Kastrioti1-0thumbs_up.png
events.png8 QS 06.11.201118:00 hTirana - Skenderbeu0-0draw.png
events.png9 SK 19.11.201117:14 hSkenderbeu - Flamurtari2-1thumbs_up.png
events.png10 LB 26.11.201117:00 hVllaznia - Skenderbeu0-2thumbs_up.png
events.png11 SK 05.12.201117:00 hSkenderbeu - Bylis3-2thumbs_up.png
events.png12 LP 17.12.201114:00 hApolonia - Skenderbeu1-5thumbs_up.png
events.png13 QS 08.02.201217:00 hSkenderbeu - Pogradeci3-0thumbs_up.png
14- 12.02.201214:00 hTomori - Skenderbeu2-4thumbs_up.png
events.png15 FSP 04.03.201214:00 hSkenderbeu - Dinamo2-0thumbs_up.png
events.png16 FSP 10.03.201215:00 hShkumbini - Skenderbeu2-4thumbs_up.png
events.png17- 18.03.201214:00 hSkenderbeu - Laci3-0thumbs_up.png
events.png18- 26.03.201216:00 hKamza - Skenderbeu0-1thumbs_up.png
events.png19- 30.03.201220:00 hSkenderbeu - Teuta0-1thumbs_down.png
events.png20 KA 08.04.201216:00 hKastrioti - Skenderbeu1-2thumbs_up.png
events.png21- 14.04.201220:00 hSkenderbeu - Tirana2-0thumbs_up.png
events.png22 FL 22.04.201214:00 hFlamurtari - Skenderbeu1-0thumbs_down.png
events.png23- 25.04.201217:00 hSkenderbeu - Vllaznia2-1thumbs_up.png
events.png24 AM 29.04.201214:00 hBylis - Skenderbeu0-0draw.png
events.png25- 05.05.201218:00 hSkenderbeu - Apolonia2-0thumbs_up.png
events.png26- 12.05.201218:00 hPogradeci - Skenderbeu1-3thumbs_up.png