HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
Rezultatet - Java 2 (16.09.2011 - 18.09.2011)

E premte, 16.09.2011 - 2. Java
Show Events of Match 17:00 hKamzaVllaznia1 - 0  DA
Show Events of Match 17:00 hLaciBylis2 - 2  FSL
E shtunë, 17.09.2011 - 2. Java
Show Events of Match 17:00 hPogradeciTomori1 - 0  GJK
Show Events of Match 17:00 hKastriotiTirana2 - 3  KA
Show Events of Match 17:00 hShkumbiniApolonia2 - 0  FSP
Show Events of Match 19:00 hTeutaFlamurtari1 - 0  ND
E diel, 18.09.2011 - 2. Java
Show Events of Match 19:00 hDinamoSkenderbeu0 - 0  QS