HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
Match Schedule for TeutaIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png1 QS 12.09.201119:00 hTirana - Teuta0-1thumbs_up.png
events.png2 ND 17.09.201119:00 hTeuta - Flamurtari1-0thumbs_up.png
events.png3 LB 25.09.201118:00 hVllaznia - Teuta3-1thumbs_down.png
events.png4 ND 03.10.201119:00 hTeuta - Bylis1-0thumbs_up.png
events.png5 LP 16.10.201115:00 hApolonia - Teuta0-1thumbs_up.png
events.png6 ND 23.10.201118:00 hTeuta - Skenderbeu0-0draw.png
events.png7 FL 30.10.201115:00 hTomori - Teuta0-2thumbs_up.png
events.png8 ND 06.11.201115:07 hTeuta - Dinamo2-0thumbs_up.png
events.png9- 20.11.201115:00 hShkumbini - Teuta1-2thumbs_up.png
events.png10 ND 27.11.201118:00 hTeuta - Laci1-0thumbs_up.png
events.png11 DA 04.12.201114:35 hKamza - Teuta1-2thumbs_up.png
events.png12- 17.12.201114:00 hPogradeci - Teuta1-2thumbs_up.png
events.png13 ND 23.12.201117:00 hTeuta - Kastrioti1-1draw.png
events.png14 ND 10.02.201218:00 hTeuta - Tirana1-2thumbs_down.png
events.png15 FL 04.03.201214:00 hFlamurtari - Teuta1-1draw.png
events.png16 ND 10.03.201219:00 hTeuta - Vllaznia0-1thumbs_down.png
events.png17 AM 18.03.201214:00 hBylis - Teuta0-0draw.png
events.png18 ND 24.03.201215:00 hTeuta - Apolonia2-1thumbs_up.png
events.png19 SK 30.03.201220:00 hSkenderbeu - Teuta0-1thumbs_up.png
events.png20 ND 07.04.201218:00 hTeuta - Tomori1-0thumbs_up.png
events.png21- 14.04.201217:00 hDinamo - Teuta0-1thumbs_up.png
events.png22 ND 22.04.201214:00 hTeuta - Shkumbini2-1thumbs_up.png
events.png23 KA 25.04.201217:00 hLaci - Teuta1-0thumbs_down.png
events.png24 ND 29.04.201214:00 hTeuta - Kamza0-0draw.png
events.png25 ND 05.05.201218:00 hTeuta - Pogradeci5-3thumbs_up.png
events.png26 KA 12.05.201218:00 hKastrioti - Teuta1-2thumbs_up.png