HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
Rezultatet - Java 4 (01.10.2011 - 02.10.2011)

E shtunë, 01.10.2011 - 4. Java
Show Events of Match 15:00 hPogradeciDinamo1 - 0  GJK
Show Events of Match 16:00 hKamzaApolonia0 - 1  DA
Show Events of Match 16:00 hShkumbiniTomori6 - 2  FSP
E diel, 02.10.2011 - 4. Java
Show Events of Match 14:00 hKastriotiVllaznia2 - 1  KA
Show Events of Match 16:00 hLaciSkenderbeu2 - 1  FSL
Show Events of Match 18:00 hTiranaFlamurtari2 - 0  QS
E hënë, 03.10.2011 - 4. Java
Show Events of Match 19:00 hTeutaBylis1 - 0  ND