HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
Match Schedule for ApoloniaIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png1 LP 11.09.201116:00 hApolonia - Dinamo2-0thumbs_up.png
events.png2 FSP 17.09.201117:00 hShkumbini - Apolonia2-0thumbs_down.png
events.png3 LP 24.09.201117:00 hApolonia - Laci1-1draw.png
events.png4 DA 01.10.201116:00 hKamza - Apolonia0-1thumbs_up.png
events.png5 LP 16.10.201115:00 hApolonia - Teuta0-1thumbs_down.png
events.png6 KA 23.10.201115:00 hKastrioti - Apolonia2-0thumbs_down.png
events.png7 LP 30.10.201114:00 hApolonia - Tirana1-2thumbs_down.png
events.png8 FL 06.11.201114:00 hFlamurtari - Apolonia1-1draw.png
events.png9 LP 19.11.201114:50 hApolonia - Vllaznia1-4thumbs_down.png
events.png10 AM 26.11.201115:00 hBylis - Apolonia2-1thumbs_down.png
events.png11 LP 04.12.201114:35 hApolonia - Pogradeci2-3thumbs_down.png
events.png12 LP 17.12.201114:00 hApolonia - Skenderbeu1-5thumbs_down.png
events.png13 BS 23.12.201114:00 hTomori - Apolonia2-0thumbs_down.png
14- 13.02.201215:00 hDinamo - Apolonia3-3draw.png
events.png15- 03.03.201215:00 hApolonia - Shkumbini1-1draw.png
events.png16 LB 11.03.201214:00 hLaci - Apolonia1-0thumbs_down.png
17- 17.03.201216:00 hApolonia - Kamza0-0draw.png
events.png18 ND 24.03.201215:00 hTeuta - Apolonia2-1thumbs_down.png
events.png19- 30.03.201216:00 hApolonia - Kastrioti1-0thumbs_up.png
events.png20 QS 08.04.201218:00 hTirana - Apolonia1-0thumbs_down.png
events.png21- 14.04.201217:00 hApolonia - Flamurtari1-3thumbs_down.png
events.png22 LB 21.04.201217:00 hVllaznia - Apolonia1-0thumbs_down.png
events.png23- 25.04.201217:00 hApolonia - Bylis2-1thumbs_up.png
events.png24- 29.04.201214:00 hPogradeci - Apolonia1-1draw.png
events.png25 SK 05.05.201218:00 hSkenderbeu - Apolonia2-0thumbs_down.png
events.png26- 12.05.201218:00 hApolonia - Tomori6-5thumbs_up.png