HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Mars 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 13 - E premte, 23. Dhjetor 2011 - 14:00 h

TomoriApolonia
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 23 Dhjetor 2011
Match Time :14:00 h
 
Playground :Stadiumi "Bashkim Sulejmani" - Kuçovë
Match referee(s):Proletar PUTO, Albano JANKU, Aranit LULAJ, Gerard QIRICI
 
Spektatore: 3.650
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Penallti
 • 42' : Endri BAKIU ( 1 )
  Gol
  • 84' : Ylli SHAMETI ( 1 )
   Karton i kuq
   • 66' : Unkown Person ( 1 )
   • 73' : Konstandin NDONI ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 26' : Viktor GJYLA ( 1 )
   • 37' : Ervis KAJA ( 1 )
   • 60' : Ylli SHAMETI ( 1 )
   • 32' : Ledian MUCAJ ( 1 )
   • 39' : Julian GERXHO ( 1 )
   • 42' : Gazment CIMILI ( 1 )
   • 70' : Mustafa AGASTRA ( 1 )
   • 77' : Klodian XHELILI ( 1 )

    Permbledhja
   Takimi u luajt ne fushe asnjanese