HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 20 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Gazment CIMILI

Personal data

Picture of Gazment CIMILI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Gazment CIMILI
Birthday (Age):17. Prill 1987 (37)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday December 04ApoloniavsPogradeci100--------
Saturday December 17ApoloniavsSkenderbeu100--1-----
Friday December 23TomorivsApolonia100--1-----
Sunday March 11LacivsApolonia100--------
Saturday March 24TeutavsApolonia100--------
Sunday April 08TiranavsApolonia100--------
Saturday April 14ApoloniavsFlamurtari100--------
Saturday April 21VllazniavsApolonia100--------
Wednesday April 25ApoloniavsBylis101--------
Sunday April 29PogradecivsApolonia100--------
Saturday May 05SkenderbeuvsApolonia100--------
Saturday May 12ApoloniavsTomori100--------
Games total1201--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Lushnja------------
Kupa e Shqiperise 2013-14Lushnja11----------
Kategoria Superiore 2012-13Apolonia55-1--------
Kategoria Superiore 2011-12Apolonia55-1--2-----
Kategoria Superiore 2009-10Apolonia13852--1-----
Career Total241954--3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15LushnjaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14LushnjaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13ApoloniaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12ApoloniaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10ApoloniaMesfushor