HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15
 Ekipi - Lushnja [LUS]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Olti HAREMIOlti HAREMI  - (-)----------
 Banush KORRESHIBanush KORRESHI  - (-)----------
 Mikel SPAHOMikel SPAHO  Republika e Shqiperise30. Korrik 1982 (41)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Andi BAKIASIAndi BAKIASI  Republika e Shqiperise02. Tetor 1988 (35)11----------
 Rezart DABULLARezart DABULLA  Republika e Shqiperise24. Tetor 1979 (44)------------
 Renato DERVISHIRenato DERVISHI  - (-)------------
 Said DERVISHISaid DERVISHI  - (-)------------
 Viktor GJYLAViktor GJYLA  Republika e Shqiperise11. Maj 1982 (42)11----------
 Leonard HASALLALeonard HASALLA  - (-)------------
 Frenki LAMCEFrenki LAMCE  - (-)------------
 Mirjan LICKAMirjan LICKA  - (-)------------
 Laert NDONILaert NDONI  Republika e Shqiperise11. Prill 1986 (38)11-1--------
 Ledion RUCOLedion RUCO  Republika e Shqiperise- (-)1-1---------
 Renat SHARKARenat SHARKA  - (-)------------
 Erion SULAErion SULA  Republika e Shqiperise02. Nentor 1986 (37)------------
 Marius SULAMarius SULA  - (-)11----------
 Rrapush SULORrapush SULO  Republika e Shqiperise26. Qershor 1983 (40)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Erjon BAKIASIErjon BAKIASI  - (-)------------
 Orkeljen BAZEOrkeljen BAZE  - (-)11----------
 Alban BIZHYTIAlban BIZHYTI  Republika e Shqiperise- (-)11----------
 Ardit BUSHIArdit BUSHI  - (-)------------
 Gentian CELAGentian CELA  Republika e Shqiperise09. Shkurt 1981 (43)11-1--------
 Serxhio CELASerxhio CELA  - (-)------------
 Gazment CIMILIGazment CIMILI  Republika e Shqiperise17. Prill 1987 (37)------------
 Griseld DERVISHIGriseld DERVISHI  - (-)------------
 Klevis GJONIKlevis GJONI  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Dionis MUSAKUDionis MUSAKU  - (-)------------
 Sebastjano SHURDHISebastjano SHURDHI  - (-)------------
 Ledian TAULLAULedian TAULLAU  Republika e Shqiperise10. Korrik 1986 (37)------------
 Fatjon TOPIFatjon TOPI  Republika e Shqiperise24. Dhjetor 1982 (41)11----------
 Jurgen VOGLIJurgen VOGLI  - (-)1-1---------
 Henri ZEQOHenri ZEQO  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Arber ALLKANJARIArber ALLKANJARI  Republika e Shqiperise20. Nentor 1989 (34)------------
 Klejdis BRANICAKlejdis BRANICA  Republika e Shqiperise10. Maj 1992 (32)11----------
 Mikel CANKAMikel CANKA  Republika e Shqiperise18. Shkurt 1987 (37)11---------1
 Ervis GJYLAErvis GJYLA  - (-)------------
 XHULJANO MAHMUTIXHULJANO MAHMUTI  - (-)------------