HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Ekipi - Apolonia [APO]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Eduart MICOEduart MICO  - (-)33----1---
1Vilson CAKOVICVilson CAKOVIC  - (-)55----1---
1Andi XHIXHAAndi XHIXHA  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --2---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Ololalde ATANDAOlolalde ATANDA  - (-)44----1-----
0Emiliano CELAEmiliano CELA  Republika e Shqiperise21. Korrik 1985 (38)11----------
0Hermes LAMAJHermes LAMAJ  - (-)1-1---------
0Albi PRIFTIAlbi PRIFTI  - (-)55-1--------
0Andi PRIFTIAndi PRIFTI  - (-)1-1---------
4Albi LLENGAAlbi LLENGA  - (-)22----------
14Sokol MUHAJSokol MUHAJ  - (-)------------
16Konstandin NDONIKonstandin NDONI  - (-)66-13-2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-5-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Sulaimon ADEKUNLESulaimon ADEKUNLE  - (-)88-2--21----
0Thankgod ANAYO MORRISEThankgod ANAYO MORRISE  - (-)5411--------
0Damiano AZIZAJDamiano AZIZAJ  - (-)2111--------
0Bruno BABABruno BABA  - (-)------------
0Endri DAUTAJEndri DAUTAJ  - (-)33-3--------
0Igli DEKAVELIIgli DEKAVELI  - (-)33-1--------
0Rigers DUSHKURigers DUSHKU  Republika e Shqiperise08. Shtator 1991 (32)76112-1-----
0Vangjel JAKUPIVangjel JAKUPI  - (-)33-1--------
0Renato NACIRenato NACI  - (-)4311--1-----
0Enriko PAPAEnriko PAPA  - (-)312---------
0Erjon PAPINGUErjon PAPINGU  Republika e Shqiperise27. Mars 1994 (30)------------
0Oliver PEPAOliver PEPA  - (-)1-1---------
0Dusan POPOVICDusan POPOVIC  Serbia, Republic of20. Prill 1981 (43)1-1---------
0Ermal SAKOErmal SAKO  Republika e Shqiperise08. Maj 1989 (35)2-2---------
0Ivan SINANIIvan SINANI  - (-)------------
6Rudin NAKORudin NAKO  - (-)44----21----
15Gazment CIMILIGazment CIMILI  Republika e Shqiperise17. Prill 1987 (37)77-1--------
17Ledian MUCAJLedian MUCAJ  Republika e Shqiperise04. Shtator 1992 (31)871---31----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 5-143----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Mustafa AGASTRAMustafa AGASTRA  - (-)------------
0Eugen BUALLIEugen BUALLI  - (-)------------
0Aladin SALLAKUAladin SALLAKU  - (-)1-1---------
0Guido TEPSHIGuido TEPSHI  Republika e Shqiperise08. Prill 1991 (33)1-1---------
8Andi MAHILAJAndi MAHILAJ  - (-)------------
9Irdi RRAPAJIrdi RRAPAJ  - (-)------------
23Andi RIBAJAndi RIBAJ  Republika e Shqiperise21. Nentor 1989 (34)99--5----2--
30Renaldo RAMARenaldo RAMA  - (-)54112-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 12-153-2--
 Stafi i Apolonia [Apolonia]

 Funksioni