HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Mars 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 10 - E shtunë, 26. Nentor 2011 - 15:00 h

BylisApolonia
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 26 Nentor 2011
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Adush Muça" - Ballsh
Match referee(s):Gerard QIRICI, Enea JORGJI, Edmond KAMBERI, Emiliano BICAKU
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

  Tranjer
  Zv/Tranjer
    Eventet
   Penallti
   • 70' : Amarildo DIMO ( 1 )
    Gol
    • 14' : Erlind KORRESHI ( 1 )
    • 30' : Julian GERXHO ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 16' : Shkelzen KELMENDI ( 1 )
    • 40' : Dusan POPOVIC ( 1 )
    • 91' : Fjodor XHAFA ( 1 )
    • 18' : Armando MEHMETAJ ( 1 )
    • 60' : Andi XHIXHA ( 1 )