HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
Match Schedule for TomoriIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png1 SK 10.09.201121:10 hSkenderbeu - Tomori0-0draw.png
events.png2- 17.09.201117:00 hPogradeci - Tomori1-0thumbs_down.png
events.png3 RH 25.09.201117:00 hTomori - Dinamo2-1thumbs_up.png
events.png4 FSP 01.10.201116:00 hShkumbini - Tomori6-2thumbs_down.png
events.png5 RH 14.10.201115:00 hTomori - Laci0-1thumbs_down.png
events.png6 DA 22.10.201115:00 hKamza - Tomori2-1thumbs_down.png
events.png7 FL 30.10.201115:00 hTomori - Teuta0-2thumbs_down.png
events.png8 KA 06.11.201114:00 hKastrioti - Tomori3-1thumbs_down.png
events.png9 RH 20.11.201114:00 hTomori - Tirana0-1thumbs_down.png
events.png10 FL 27.11.201115:00 hFlamurtari - Tomori1-1draw.png
events.png11 BS 05.12.201114:00 hTomori - Vllaznia1-0thumbs_up.png
events.png12 AM 17.12.201114:00 hBylis - Tomori4-2thumbs_down.png
events.png13 BS 23.12.201114:00 hTomori - Apolonia2-0thumbs_up.png
14- 12.02.201214:00 hTomori - Skenderbeu2-4thumbs_down.png
events.png15- 05.03.201215:00 hTomori - Pogradeci4-1thumbs_up.png
events.png16- 11.03.201217:00 hDinamo - Tomori4-1thumbs_down.png
events.png17- 17.03.201216:00 hTomori - Shkumbini1-0thumbs_up.png
events.png18- 25.03.201216:00 hLaci - Tomori2-0thumbs_down.png
events.png19- 01.04.201216:00 hTomori - Kamza4-1thumbs_up.png
events.png20 ND 07.04.201218:00 hTeuta - Tomori1-0thumbs_down.png
events.png21- 14.04.201217:00 hTomori - Kastrioti2-1thumbs_up.png
events.png22 QS 22.04.201214:00 hTirana - Tomori1-0thumbs_down.png
events.png23- 25.04.201217:00 hTomori - Flamurtari3-2thumbs_up.png
events.png24- 29.04.201214:00 hVllaznia - Tomori0-0draw.png
events.png25- 05.05.201218:00 hTomori - Bylis2-2draw.png
events.png26 LP 12.05.201218:00 hApolonia - Tomori6-5thumbs_down.png