HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
Match Schedule for FlamurtariIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png1 LUFT 11.09.201117:00 hFlamurtari - Kamza2-1thumbs_up.png
events.png2 ND 17.09.201119:00 hTeuta - Flamurtari1-0thumbs_down.png
events.png3 FL 25.09.201114:00 hFlamurtari - Kastrioti3-1thumbs_up.png
events.png4 QS 02.10.201118:00 hTirana - Flamurtari2-0thumbs_down.png
events.png5 FL 15.10.201115:00 hFlamurtari - Pogradeci2-0thumbs_up.png
events.png6 FL 22.10.201115:00 hFlamurtari - Vllaznia1-0thumbs_up.png
events.png7 AM 31.10.201115:00 hBylis - Flamurtari1-3thumbs_up.png
events.png8 FL 06.11.201114:00 hFlamurtari - Apolonia1-1draw.png
events.png9 SK 19.11.201117:14 hSkenderbeu - Flamurtari2-1thumbs_down.png
events.png10 FL 27.11.201115:00 hFlamurtari - Tomori1-1draw.png
events.png11- 05.12.201119:00 hDinamo - Flamurtari1-1draw.png
events.png12 FL 17.12.201114:00 hFlamurtari - Shkumbini5-0thumbs_up.png
events.png13 LB 23.12.201114:00 hLaci - Flamurtari0-0draw.png
14 DA 11.02.201215:00 hKamza - Flamurtari0-1thumbs_up.png
events.png15 FL 04.03.201214:00 hFlamurtari - Teuta1-1draw.png
events.png16 KA 10.03.201215:00 hKastrioti - Flamurtari1-1draw.png
events.png17 FL 18.03.201214:00 hFlamurtari - Tirana0-1thumbs_down.png
events.png18- 25.03.201214:00 hPogradeci - Flamurtari0-2thumbs_up.png
events.png19 LB 31.03.201218:00 hVllaznia - Flamurtari2-1thumbs_down.png
events.png20 FL 08.04.201216:00 hFlamurtari - Bylis2-0thumbs_up.png
events.png21 LP 14.04.201217:00 hApolonia - Flamurtari1-3thumbs_up.png
events.png22 FL 22.04.201214:00 hFlamurtari - Skenderbeu1-0thumbs_up.png
events.png23- 25.04.201217:00 hTomori - Flamurtari3-2thumbs_down.png
events.png24 FL 29.04.201214:00 hFlamurtari - Dinamo5-0thumbs_up.png
events.png25 FSP 05.05.201218:00 hShkumbini - Flamurtari0-3thumbs_down.png
26 FL 12.05.201218:00 hFlamurtari - Laci0-0draw.png