HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
Rezultatet - Java 19 (31.03.2012 - 02.04.2012)

E premte, 30.03.2012 - 19. Java
Show Events of Match 16:00 hApoloniaKastrioti1 - 0   LP
Show Events of Match 20:00 hSkenderbeuTeuta0 - 1  SK
E shtunë, 31.03.2012 - 19. Java
Show Events of Match 16:00 hBylisTirana1 - 0  AM
Show Events of Match 18:00 hVllazniaFlamurtari2 - 1  LB
E diel, 01.04.2012 - 19. Java
Show Events of Match 16:00 hTomoriKamza4 - 1  ST
Show Events of Match 19:00 hDinamoLaci2 - 2  QS
E hënë, 02.04.2012 - 19. Java
Show Events of Match 16:00 hShkumbiniPogradeci2 - 1  FSP