HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
Match Schedule for VllazniaIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png1 LB 10.09.201117:00 hVllaznia - Laci3-1thumbs_up.png
events.png2 DA 16.09.201117:00 hKamza - Vllaznia1-0thumbs_down.png
events.png3 LB 25.09.201118:00 hVllaznia - Teuta3-1thumbs_up.png
events.png4 KA 02.10.201114:00 hKastrioti - Vllaznia2-1thumbs_down.png
events.png5 LB 15.10.201117:00 hVllaznia - Tirana2-2draw.png
events.png6 FL 22.10.201115:00 hFlamurtari - Vllaznia1-0thumbs_down.png
events.png7 LB 29.10.201117:00 hVllaznia - Pogradeci1-0thumbs_up.png
events.png8 LB 05.11.201117:00 hVllaznia - Bylis3-3draw.png
events.png9 LP 19.11.201114:50 hApolonia - Vllaznia1-4thumbs_up.png
events.png10 LB 26.11.201117:00 hVllaznia - Skenderbeu0-2thumbs_down.png
events.png11 BS 05.12.201114:00 hTomori - Vllaznia1-0thumbs_down.png
events.png12 LB 17.12.201117:00 hVllaznia - Dinamo2-1thumbs_up.png
events.png13 FSP 23.12.201114:00 hShkumbini - Vllaznia2-1thumbs_down.png
14- 10.02.201215:00 hLaci - Vllaznia1-0thumbs_down.png
events.png15 LB 04.03.201215:00 hVllaznia - Kamza4-0thumbs_up.png
events.png16 ND 10.03.201219:00 hTeuta - Vllaznia0-1thumbs_up.png
events.png17 LB 17.03.201219:00 hVllaznia - Kastrioti2-4thumbs_down.png
events.png18 QS 26.03.201219:00 hTirana - Vllaznia0-0draw.png
events.png19 LB 31.03.201218:00 hVllaznia - Flamurtari2-1thumbs_up.png
events.png20- 06.04.201217:00 hPogradeci - Vllaznia2-1thumbs_down.png
events.png21 AM 14.04.201217:00 hBylis - Vllaznia1-0thumbs_down.png
events.png22 LB 21.04.201217:00 hVllaznia - Apolonia1-0thumbs_up.png
events.png23 SK 25.04.201217:00 hSkenderbeu - Vllaznia2-1thumbs_down.png
events.png24- 29.04.201214:00 hVllaznia - Tomori0-0draw.png
events.png25- 05.05.201218:00 hDinamo - Vllaznia0-3thumbs_up.png
events.png26- 12.05.201218:00 hVllaznia - Shkumbini4-4draw.png