HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 05 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
Rezultatet - Java 12 (09.12.2011 - 11.12.2011)

E premte, 16.12.2011 - 12. Java
Show Events of Match 14:00 hKastriotiKamza3 - 2  KA
E shtunë, 17.12.2011 - 12. Java
Show Events of Match 14:00 hBylisTomori4 - 2  AM
Show Events of Match 14:00 hPogradeciTeuta1 - 2  GJK
Show Events of Match 14:00 hTiranaLaci1 - 0  QS
Show Events of Match 14:00 hApoloniaSkenderbeu1 - 5  LP
Show Events of Match 14:00 hFlamurtariShkumbini5 - 0  FL
Show Events of Match 17:00 hVllazniaDinamo2 - 1  LB