HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 30 Tetor 2020
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 16 - E shtunë, 10. Mars 2012 - 19:00 h

TeutaVllaznia
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 10 Mars 2012
Match Time :19:00 h
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Rejdi AVDO, Olsi SOKOLI, Arben PREGJA
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Demtim
 • 76' : Akil JAKUPI ( 1 )
  Gol
   • 88' : Dritan SMAJLI ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 93' : Brunild PEPA ( 1 | Faull )
   • 43' : Ervis KRAJA ( 1 | Faull )
   • 76' : Dritan SMAJLI ( 1 )