HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
Rezultatet - Java 14 (10.02.2012 - 13.02.2012)

E premte, 10.02.2012 - 14. Java
  15:00 hLaciVllaznia1 - 0   FSL
Show Events of Match 18:00 hTeutaTirana1 - 2  ND
E shtunë, 11.02.2012 - 14. Java
Show Events of Match 15:00 hKamzaFlamurtari0 - 1  DA
  15:00 hShkumbiniBylis1 - 1   FSP
E diel, 12.02.2012 - 14. Java
  14:00 hTomoriSkenderbeu2 - 4   ST
  14:00 hPogradeciKastrioti1 - 1   GJK
E hënë, 13.02.2012 - 14. Java
  15:00 hDinamoApolonia3 - 3   QS