HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Tetor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
Rezultatet - Java 20 (07.04.2012 - 08.04.2012)

E premte, 06.04.2012 - 20. Java
Show Events of Match 17:00 hPogradeciVllaznia2 - 1  GJK
E shtunë, 07.04.2012 - 20. Java
Show Events of Match 18:00 hTeutaTomori1 - 0  ND
E diel, 08.04.2012 - 20. Java
Show Events of Match 16:00 hFlamurtariBylis2 - 0  FL
Show Events of Match 16:00 hKastriotiSkenderbeu1 - 2  KA
Show Events of Match 18:00 hTiranaApolonia1 - 0  QS
E hënë, 09.04.2012 - 20. Java
Show Events of Match 17:00 hLaciShkumbini3 - 2  FSL
Show Events of Match 17:00 hKamzaDinamo1 - 1  -