HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Mars 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 20 - E diel, 08. Prill 2012 - 16:00 h

FlamurtariBylis
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 08 Prill 2012
Match Time :16:00 h
 
Playground :Stadiumi "Flamurtari" - Vlorë
Match referee(s):Remzi SADIKU, Fatmir ELEZI, Servet BOGDANI, Astrit MAHMUTI
 
Spektatore: 500
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 25' : Julian BRAHJA ( 1 )
 • 29' : Pero PEJIC ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 20' : Nijas LENA ( 1 )
  • 19' : Dusan POPOVIC ( 1 | Mosrespektim distancet )
  • 89' : Adigun ADEBAYO ( 1 )