HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 08 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 9 - E diel, 20. Nentor 2011 - 15:00 h

ShkumbiniTeuta
12

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 20 Nentor 2011
Match Time :15:00 h
 
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Enea JORGJI, Ermal BARUSHI
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
  • 46' : Emiljano LLUCA ( 1 )
  • 32' : Bledar MANCAKU ( 1 )
  • 35' : Arian SHETA ( 1 )
Karton i verdhe
  • 28' : Klement XHYRA ( 1 )
  • 48' : Papa Albaye DIOP ( 1 )
  • 86' : Flamur TAHIRI ( 1 )
Karton i verdhe-kuq
  • 70' : Papa Albaye DIOP ( 1 )