HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Roland DERVISHI

Personal data

Picture of Roland DERVISHI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Roland DERVISHI
Birthday (Age):16. Shkurt 1982 (42)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 10BylisvsShkumbini100-----1--
Saturday September 17ShkumbinivsApolonia100--------
Saturday September 24SkenderbeuvsShkumbini100-----1--
Saturday October 01ShkumbinivsTomori10010----5--
Sunday October 16DinamovsShkumbini100--------
Saturday October 22PogradecivsShkumbini100--1-----
Sunday October 30ShkumbinivsLaci1001-------
Saturday November 05KamzavsShkumbini100--------
Sunday November 20ShkumbinivsTeuta100--------
Sunday November 27KastriotivsShkumbini101--------
Monday December 05ShkumbinivsTirana1011-1-----
Friday December 23ShkumbinivsVllaznia1001-1--1--
Saturday March 10ShkumbinivsSkenderbeu1001----1--
Saturday March 24ShkumbinivsDinamo100--------
Monday April 02ShkumbinivsPogradeci1001-------
Monday April 09LacivsShkumbini1002-------
Sunday April 22TeutavsShkumbini1001-------
Wednesday April 25ShkumbinivsKastrioti100--------
Sunday April 29TiranavsShkumbini101--------
Games total190318-3--9--


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Shkumbini------------
Kategoria 1 2013-14Shkumbini----1-------
Kategoria Superiore 2012-13Shkumbini22--1-1-----
Kategoria Superiore 2011-12Shkumbini1010-113-3--7--
Kategoria Superiore 2010-11Shkumbini16973214-----
Kategoria Superiore 2009-10Shkumbini752-6-31----
Kategoria 1 2009-10Elbasani33-15-1-----
Career Total382995281121-7--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15ShkumbiniSulmues
Kategoria 1 2013-142013-14ShkumbiniSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13ShkumbiniSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12ShkumbiniSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11ShkumbiniSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10ShkumbiniSulmues
Kategoria 1 2009-102009-10ElbasaniSulmues