HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2013-14
 Ekipi - Shkumbini [SHK]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Selami AJAZISelami AJAZI  Republika e Shqiperise13. Mars 1991 (33)----------
 Sokol DELIUSokol DELIU  - (-)----------
 Ramazan DEMROZIRamazan DEMROZI  - (-)----------
 Jurgen RRUSHIJurgen RRUSHI  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Klejdis BRANICAKlejdis BRANICA  Republika e Shqiperise10. Maj 1992 (32)------------
 Besmir KOLLCAKUBesmir KOLLCAKU  - (-)------------
 Amarildo LUNDRAXHIUAmarildo LUNDRAXHIU  Republika e Shqiperise27. Dhjetor 1992 (31)------------
 Endrien MAGANIEndrien MAGANI  Republika e Shqiperise06. Qershor 1991 (33)----1-------
 Fadil METAFadil META  - (-)------------
 Lorenc PASHAJLorenc PASHAJ  Republika e Shqiperise24. Janar 1978 (46)------------
 Daniel RAMAZANIDaniel RAMAZANI  Republika e Shqiperise14. Janar 1987 (37)------------
 Alfred SALLIUAlfred SALLIU  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Klement XHYRAKlement XHYRA  Republika e Shqiperise05. Maj 1984 (40)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Elton BALLIUElton BALLIU  - (-)------------
 Klaus BODEKlaus BODE  - (-)------------
 Aldo BRANICAAldo BRANICA  - (-)----3-------
 Ardit BUSHIArdit BUSHI  - (-)------------
 Arvis GJATAArvis GJATA  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Ergys ISMAILIErgys ISMAILI  - (-)------------
 Endri KARAJEndri KARAJ  - (-)------------
 Ganiel LICKAGaniel LICKA  - (-)------------
 Emiljano LLUCAEmiljano LLUCA  Republika e Shqiperise27. Shtator 1988 (35)----3----1--
 Jurgen NEXHAJurgen NEXHA  - (-)------------
 Isidor SEKSERIIsidor SEKSERI  Republika e Shqiperise19. Nentor 1986 (37)------------
 Enea SULKJAEnea SULKJA  - (-)------------
 Jurgen VOGLIJurgen VOGLI  - (-)------------
 Klajdi XHYRAKlajdi XHYRA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 7----1--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Roland Agron DERVISHIRoland Agron DERVISHI  - (-)---------1--
 Roland DERVISHIRoland DERVISHI  Republika e Shqiperise16. Shkurt 1982 (42)----1-------
 Ervis KAFAZiErvis KAFAZi  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Artur MAGANIArtur MAGANI  Republika e Shqiperise- (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 8----2--
 Stafi i Shkumbini [Shkumbini]

 Funksioni
Sokol BRANICASokol BRANICA  Republika e Shqiperise- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer