HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 03 Mars 2021
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 16 - E shtunë, 10. Mars 2012 - 15:00 h

ShkumbiniSkenderbeu
24

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 10 Mars 2012
Match Time :15:00 h
Match number :8
 
Playground :Fusha Sportive Peqin
Match referee(s):Bardhyl PASHAJ, Ermal BARUSHI, Ermal LLAPRA, Denis AGARAJ
 
Spektatore: 500
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Penallti
 • 91' : Roland DERVISHI ( 1 )
  Gol
  • 65' : Roland DERVISHI ( 1 )
  • 4' : Sebino PLAKU ( 1 )
  • 42' : Sebino PLAKU ( 2 )
  • 57' : Daniel XHAFAJ ( 1 )
  • 87' : Daniel XHAFAJ ( 2 )
  Karton i verdhe
  • 87' : Fejzo SHENAJ ( 1 | Faull )
  • 19' : Denis Da SILVA ( 1 | Faull )
  • 66' : Marko RADAS ( 1 )
  • 73' : Sebino PLAKU ( 1 )
  • 83' : Orges SHEHI ( 1 )
  • 89' : Daniel XHAFAJ ( 1 )