HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 19 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 20 - E diel, 08. Prill 2012 - 16:00 h

KastriotiSkenderbeu
12

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 08 Prill 2012
Match Time :16:00 h
 
Playground :Stadiumi "Kastrioti" - Krujë
Match referee(s):Gezim KOKA, Lorenc JEMINI, Ardian BEQIRI, Rudin PRECA
 
Spektatore: 2.600
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 35' : Bruce INKANGO ( 1 )
  • 40' : Nuredeen ORELESI ( 1 )
  • 83' : Daniel XHAFAJ ( 1 )
  Karton i verdhe
  • ' : Dejan OGNJANOVIC ( 1 )
  • 63' : Elton MUCOLLARI ( 1 )
  • 79' : Fatmir CACA ( 1 )
  • 51' : Nuredeen ORELESI ( 1 | Faull )
  • 87' : Igli ALLMUCA ( 1 | faull )
  • 95' : Orges SHEHI ( 1 | humbje kohet )
  Karton i verdhe-kuq
  • 80' : Fatmir CACA ( 1 | faull )