HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 02 Prill 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10
Match Schedule for KOSOVA(V)Ical export

 MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
events.png116.08.200919:00 hBESA - KOSOVA(V)0-0BRIZHA, Zdraw.png
events.png223.08.200919:00 hKOSOVA(V) - DRENICA4-0FEJZULLAHU, Bejtethumbs_up.png
events.png330.08.200919:00 hPRISHTINA - KOSOVA(V)1-0HAJDARI, Hajrizthumbs_down.png
events.png402.09.200918:00 hKOSOVA(V) - HYSI1-0HASANI, Përparimthumbs_up.png
events.png506.09.200918:00 hGJILAN - KOSOVA(V)2-2HASANI, Përparimdraw.png
events.png613.09.200918:00 hKOSOVA(V) - TREPCA0-3HOXHAJ, Artanthumbs_down.png
events.png719.09.200917:00 hLIRIA - KOSOVA(V)2-0DOMI, Sokolthumbs_down.png
events.png823.09.200917:00 hVELLAZNIMI - KOSOVA(V)1-0HOXHAJ, Artanthumbs_down.png
events.png927.09.200917:00 hKOSOVA(V) - FERIZAJ2-0HAJDARI, Hajrizthumbs_up.png
1003.10.200917:00 hKEK-U - KOSOVA(V)1-0-thumbs_down.png
1107.10.200917:00 hKOSOVA(V) - FLAMURTARI0-0-draw.png
1218.10.200916:00 hKOSOVA(V) - BESA0-2-thumbs_down.png
1324.10.200916:00 hDRENICA - KOSOVA(V)3-0-thumbs_down.png
1428.10.200915:00 hKOSOVA(V) - PRISHTINA0-0-draw.png
1501.11.200915:00 hHYSI - KOSOVA(V)6-2-thumbs_down.png
1608.11.200915:00 hKOSOVA(V) - GJILAN0-0-draw.png
1711.11.200915:00 hTREPCA - KOSOVA(V)3-0-thumbs_down.png
events.png1814.03.201016:00 hKOSOVA(V) - LIRIA1-0HASANI, Përparimthumbs_up.png
events.png1921.03.201017:00 hKOSOVA(V) - VELLAZNIMI1-0FERATI, Muhedinthumbs_up.png
events.png2028.03.201016:00 hFERIZAJ - KOSOVA(V)1-0-thumbs_down.png
2131.03.201016:00 hKOSOVA(V) - KEK-U0-0-draw.png
events.png2204.04.201016:00 hFLAMURTARI - KOSOVA(V)1-1-draw.png
events.png2311.04.201017:00 hHYSI - KOSOVA(V)1-2-thumbs_up.png
2414.04.201017:00 hKOSOVA(V) - KEK-U1-2-thumbs_down.png
events.png2518.04.201017:00 hBESA - KOSOVA(V)2-1-thumbs_down.png