HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10
Rezultatet - Java 22 (03.04.2010 - 04.04.2010)

E shtunë, 03.04.2010 - 22. Java
Show Events of Match 16:00 hDRENICATREPCA2 - 0   BA
E diel, 04.04.2010 - 22. Java
Show Events of Match 16:00 hVELLAZNIMIHYSI2 - 2  -
Show Events of Match 16:00 hPRISHTINAGJILAN2 - 1  -
Show Events of Match 16:00 hBESALIRIA5 - 2   ShH
Show Events of Match 16:00 hFLAMURTARIKOSOVA(V)1 - 1  -
Show Events of Match 16:00 hKEK-UFERIZAJ2 - 0  -