HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10
 Ekipi - FERIZAJ [FER]


 PLAYERSPlayedStarting line-upInOut
0Ramush ADEMIRamush ADEMI  Republika e Kosoves11. Shtator 1987 (36)60-60-
0Afrim AJDINIAfrim AJDINI  Republika e Kosoves- (-)99--
0Shiqeri ALILIShiqeri ALILI  Republika e Kosoves- (-)88--
0Jeton BISLIMIJeton BISLIMI  Republika e Kosoves12. Korrik 1971 (53)----
0Burim CERKINIBurim CERKINI  Republika e Kosoves02. Nentor 1979 (44)46640-
0Shpend GASHIShpend GASHI  Republika e Kosoves19. Nentor 1988 (35)55-1
0Shpetim GASHIShpetim GASHI  Republika e Kosoves- (-)44-2
0Bujar HALILIBujar HALILI  Republika e Kosoves04. Dhjetor 1988 (35)22-2
0Fisnik HALIMIFisnik HALIMI  Republika e Kosoves19. Mars 1988 (36)22-1
0Avdyl HALITIAvdyl HALITI  Republika e Kosoves24. Prill 1986 (38)25520-
0Milaim HASANIMilaim HASANI  Republika e Kosoves23. Gusht 1988 (35)41140-
0Arlind HOXHAArlind HOXHA  Republika e Kosoves- (-)433401
0Mervan HOXHAMervan HOXHA  Republika e Kosoves- (-)41140-
0Mensur IDRIZIMensur IDRIZI  Macedonia, the former Yugoslav03. Gusht 1983 (40)----
0Agron ISTREFIAgron ISTREFI  Republika e Kosoves02. Nentor 1979 (44)66--
0Përparim LIVOREKAPërparim LIVOREKA  Republika e Kosoves- (-)6666022
0Labinot LUBISHTANILabinot LUBISHTANI  Republika e Kosoves11. Qershor 1981 (43)28820-
0Fatmir MURSELIFatmir MURSELI  Republika e Kosoves12. Nentor 1989 (34)----
0Genc RATKOVECIGenc RATKOVECI  Republika e Kosoves29. Janar 1987 (37)40-40-
0Kastriot REXHEPIKastriot REXHEPI  Republika e Kosoves- (-)66-4
0Fitim SADRIUFitim SADRIU  Republika e Kosoves04. Tetor 1978 (45)55-2
0Burim SHABANIBurim SHABANI  Republika e Kosoves02. Mars 1986 (38)21120-
0Labinot SHABANILabinot SHABANI  Republika e Kosoves02. Mars 1989 (35)20-20-
0Xhevdet SHABANIXhevdet SHABANI  Republika e Kosoves- (-)40-40-
0Gramos TAFAGramos TAFA  Republika e Kosoves04. Korrik 1990 (34)55-2
0Sherif TOPALLISherif TOPALLI  Republika e Kosoves- (-)477405
0Perparim VELIUPerparim VELIU  Republika e Kosoves30. Tetor 1971 (52)----
Total