HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 18 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10
Match Schedule for GJILANIcal export

 MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
events.png116.08.200919:00 hHYSI - GJILAN2-0HAJDARI, Hajrizthumbs_down.png
events.png223.08.200919:00 hVELLAZNIMI - GJILAN6-1SHULETA, Ilirthumbs_down.png
events.png330.08.200919:00 hGJILAN - TREPCA0-3DOMI, Sokolthumbs_down.png
events.png403.09.200918:00 hLIRIA - GJILAN1-1FEJZULLAHU, Bejtedraw.png
events.png506.09.200918:00 hGJILAN - KOSOVA(V)2-2HASANI, Përparimdraw.png
events.png613.09.200918:00 hFERIZAJ - GJILAN1-1FERATI, Muhedindraw.png
events.png719.09.200917:00 hGJILAN - KEK-U1-0HASANI, Përparimthumbs_up.png
events.png823.09.200917:00 hFLAMURTARI - GJILAN1-1QORRAJ, Zeneldraw.png
events.png927.09.200917:00 hGJILAN - BESA2-1SEJDIU, Besnikthumbs_up.png
1003.10.200917:00 hDRENICA - GJILAN2-1-thumbs_down.png
1107.10.200917:00 hGJILAN - PRISHTINA0-2-thumbs_down.png
1218.10.200916:00 hGJILAN - HYSI0-1-thumbs_down.png
1325.10.200916:00 hGJILAN - VELLAZNIMI3-1-thumbs_up.png
1428.10.200915:00 hTREPCA - GJILAN1-1-draw.png
1501.11.200915:00 hGJILAN - LIRIA0-0-draw.png
1608.11.200915:00 hKOSOVA(V) - GJILAN0-0-draw.png
1712.11.200915:00 hGJILAN - FERIZAJ2-2-draw.png
events.png1814.03.201016:00 hKEK-U - GJILAN2-1FERATI, Muhedinthumbs_down.png
events.png1921.03.201017:00 hGJILAN - FLAMURTARI1-3KELMENDI, Idrizthumbs_down.png
events.png2028.03.201016:00 hBESA - GJILAN2-0-thumbs_down.png
2131.03.201016:00 hGJILAN - DRENICA0-0-draw.png
events.png2204.04.201016:00 hPRISHTINA - GJILAN2-1-thumbs_down.png
events.png2311.04.201017:00 hFLAMURTARI - GJILAN3-2HAJDARI, Hajrizthumbs_down.png
2414.04.201014:00 hGJILAN - LIRIA2-0-thumbs_up.png
events.png2518.04.201017:00 hHYSI - GJILAN2-0-thumbs_down.png