HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10
Rezultatet - Java 1 (15.08.2009 - 16.08.2009)

E shtunë, 15.08.2009 - 1. Java
Show Events of Match 19:00 hDRENICALIRIA2 - 2Has match summary BA
Show Events of Match 19:00 hKEK-UVELLAZNIMI5 - 3Has match summary AR
Show Events of Match 19:00 hPRISHTINATREPCA1 - 2Has match summary -
E diel, 16.08.2009 - 1. Java
Show Events of Match 19:00 hHYSIGJILAN2 - 0Has match summary SM
Show Events of Match 19:00 hBESAKOSOVA(V)0 - 0Has match summary ShH
Show Events of Match 19:00 hFLAMURTARIFERIZAJ3 - 1Has match summary SQ