HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 18 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10
Match Schedule for KEK-UIcal export

 MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
events.png115.08.200919:00 hKEK-U - VELLAZNIMI5-3HASANI, Përparimthumbs_up.png
222.08.200919:00 hKEK-U - FLAMURTARI1-1QORRAJ, Zeneldraw.png
events.png330.08.200919:00 hBESA - KEK-U1-0FERATI, Muhedinthumbs_down.png
events.png402.09.200918:00 hKEK-U - DRENICA6-0-thumbs_up.png
events.png505.09.200918:00 hPRISHTINA - KEK-U1-0KELMENDI, Idrizthumbs_down.png
events.png612.09.200918:00 hKEK-U - HYSI1-0DOMI, Sokolthumbs_up.png
events.png719.09.200917:00 hGJILAN - KEK-U1-0HASANI, Përparimthumbs_down.png
events.png823.09.200917:00 hKEK-U - TREPCA1-1-draw.png
events.png926.09.200917:00 hLIRIA - KEK-U2-2QORRAJ, Zeneldraw.png
1003.10.200917:00 hKEK-U - KOSOVA(V)1-0-thumbs_up.png
1107.10.200917:00 hFERIZAJ - KEK-U1-0-thumbs_down.png
1218.10.200916:00 hVELLAZNIMI - KEK-U0-2-thumbs_up.png
1325.10.200916:00 hFLAMURTARI - KEK-U0-3-thumbs_up.png
1428.10.200915:00 hKEK-U - BESA0-1-thumbs_down.png
1531.10.200915:00 hDRENICA - KEK-U1-1-draw.png
1607.11.200915:00 hKEK-U - PRISHTINA2-2-draw.png
1711.11.200915:00 hHYSI - KEK-U3-4-thumbs_up.png
events.png1814.03.201016:00 hKEK-U - GJILAN2-1FERATI, Muhedinthumbs_up.png
events.png1921.03.201017:00 hTREPCA - KEK-U1-1HAJDARI, Hajrizdraw.png
events.png2028.03.201016:00 hKEK-U - LIRIA1-2-thumbs_down.png
2131.03.201016:00 hKOSOVA(V) - KEK-U0-0-draw.png
events.png2204.04.201016:00 hKEK-U - FERIZAJ2-0-thumbs_up.png
2311.04.201017:00 hKEK-U - DRENICA0-0SEJDIU, Besnikdraw.png
2414.04.201017:00 hKOSOVA(V) - KEK-U1-2-thumbs_up.png
events.png2518.04.201017:00 hKEK-U - VELLAZNIMI3-0-thumbs_up.png