HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10
Rezultatet - Java 4 (02.09.2009 - 03.09.2009)

E mërkurë, 02.09.2009 - 4. Java
Show Events of Match 18:00 hFERIZAJPRISHTINA1 - 0Has match summary ISH
Show Events of Match 18:00 hKEK-UDRENICA6 - 0Has match summary  AR
Show Events of Match 18:00 hVELLAZNIMITREPCA1 - 0Has match summary SQGj
Show Events of Match 18:00 hFLAMURTARIBESA2 - 1Has match summary SQ
Show Events of Match 18:00 hKOSOVA(V)HYSI1 - 0Has match summary SQV
E enjte, 03.09.2009 - 4. Java
Show Events of Match 18:00 hLIRIAGJILAN1 - 1Has match summary PTh