HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10
Match Schedule for LIRIAIcal export

 MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
events.png115.08.200919:00 hDRENICA - LIRIA2-2RADONIC, Dritondraw.png
events.png222.08.200919:00 hLIRIA - PRISHTINA3-0FERATI, Muhedinthumbs_up.png
events.png330.08.200919:00 hHYSI - LIRIA2-1KELMENDI, Idrizthumbs_down.png
events.png403.09.200918:00 hLIRIA - GJILAN1-1FEJZULLAHU, Bejtedraw.png
events.png506.09.200918:00 hTREPCA - LIRIA1-0DOMI, Sokolthumbs_down.png
events.png613.09.200918:00 hVELLAZNIMI - LIRIA0-1KELMENDI, Idrizthumbs_up.png
events.png719.09.200917:00 hLIRIA - KOSOVA(V)2-0DOMI, Sokolthumbs_up.png
events.png823.09.200917:00 hFERIZAJ - LIRIA1-1FERATI, Muhedindraw.png
events.png926.09.200917:00 hLIRIA - KEK-U2-2QORRAJ, Zeneldraw.png
1004.10.200917:00 hFLAMURTARI - LIRIA1-0-thumbs_down.png
1107.10.200917:00 hLIRIA - BESA1-0-thumbs_up.png
1217.10.200916:00 hLIRIA - DRENICA1-1-draw.png
1325.10.200916:00 hPRISHTINA - LIRIA1-0-thumbs_down.png
1429.10.200915:00 hLIRIA - HYSI3-2-thumbs_up.png
1501.11.200915:00 hGJILAN - LIRIA0-0-draw.png
1607.11.200915:00 hLIRIA - TREPCA0-0-draw.png
1712.11.200915:00 hLIRIA - VELLAZNIMI3-0HAJDARI, Hajrizthumbs_up.png
events.png1814.03.201016:00 hKOSOVA(V) - LIRIA1-0HASANI, Përparimthumbs_down.png
events.png1921.03.201017:00 hLIRIA - FERIZAJ1-0FEJZULLAHU, Bejtethumbs_up.png
events.png2028.03.201016:00 hKEK-U - LIRIA1-2-thumbs_up.png
events.png2101.04.201016:00 hLIRIA - FLAMURTARI1-0-thumbs_up.png
events.png2204.04.201016:00 hBESA - LIRIA5-2-thumbs_down.png
2311.04.201017:00 hLIRIA - VELLAZNIMI0-1HASANI, Përparimthumbs_down.png
2414.04.201014:00 hGJILAN - LIRIA2-0-thumbs_down.png
events.png2518.04.201017:00 hLIRIA - FLAMURTARI2-1-thumbs_up.png