HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10
Match Schedule for FERIZAJIcal export

 MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
events.png116.08.200919:00 hFLAMURTARI - FERIZAJ3-1FERATI, Muhedinthumbs_down.png
events.png223.08.200919:00 hFERIZAJ - BESA2-1HOXHAJ, Artanthumbs_up.png
events.png329.08.200919:00 hDRENICA - FERIZAJ1-0HASANI, Përparimthumbs_down.png
events.png402.09.200918:00 hFERIZAJ - PRISHTINA1-0FERATI, Muhedinthumbs_up.png
events.png506.09.200918:00 hHYSI - FERIZAJ1-0HOXHAJ, Artanthumbs_down.png
events.png613.09.200918:00 hFERIZAJ - GJILAN1-1FERATI, Muhedindraw.png
events.png719.09.200917:00 hTREPCA - FERIZAJ0-1SHULETA, Ilirthumbs_up.png
events.png823.09.200917:00 hFERIZAJ - LIRIA1-1FERATI, Muhedindraw.png
events.png927.09.200917:00 hKOSOVA(V) - FERIZAJ2-0HAJDARI, Hajrizthumbs_down.png
1004.10.200917:00 hVELLAZNIMI - FERIZAJ0-1-thumbs_up.png
1107.10.200917:00 hFERIZAJ - KEK-U1-0-thumbs_up.png
1218.10.200916:00 hFERIZAJ - FLAMURTARI1-1-draw.png
1325.10.200916:00 hBESA - FERIZAJ1-0-thumbs_down.png
1428.10.200915:00 hFERIZAJ - DRENICA2-1-thumbs_up.png
1501.11.200915:00 hPRISHTINA - FERIZAJ2-1-thumbs_down.png
1608.11.200915:00 hFERIZAJ - HYSI2-0-thumbs_up.png
1712.11.200915:00 hGJILAN - FERIZAJ2-2-draw.png
events.png1814.03.201016:00 hFERIZAJ - TREPCA1-3DOMI, Sokolthumbs_down.png
events.png1921.03.201017:00 hLIRIA - FERIZAJ1-0FEJZULLAHU, Bejtethumbs_down.png
events.png2028.03.201016:00 hFERIZAJ - KOSOVA(V)1-0-thumbs_up.png
events.png2131.03.201016:00 hFERIZAJ - VELLAZNIMI1-0-thumbs_up.png
events.png2204.04.201016:00 hKEK-U - FERIZAJ2-0-thumbs_down.png
events.png2311.04.201017:00 hTREPCA - FERIZAJ2-0DOMI, Sokolthumbs_down.png
2414.04.201014:00 hFLAMURTARI - FERIZAJ1-0-thumbs_down.png
events.png2518.04.201017:00 hFERIZAJ - PRISHTINA1-1-draw.png