HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10
Match Schedule for BESAIcal export

 MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
events.png116.08.200919:00 hBESA - KOSOVA(V)0-0BRIZHA, Zdraw.png
events.png223.08.200919:00 hFERIZAJ - BESA2-1HOXHAJ, Artanthumbs_down.png
events.png330.08.200919:00 hBESA - KEK-U1-0FERATI, Muhedinthumbs_up.png
events.png402.09.200918:00 hFLAMURTARI - BESA2-1RADONIC, Dritonthumbs_down.png
events.png506.09.200918:00 hBESA - VELLAZNIMI2-1HAJDARI, Hajrizthumbs_up.png
events.png613.09.200918:00 hBESA - DRENICA2-1HASANI, Përparimthumbs_up.png
events.png719.09.200917:00 hPRISHTINA - BESA1-0SEJDIU, Besnikthumbs_down.png
events.png823.09.200917:00 hBESA - HYSI3-0HASANI, Përparimthumbs_up.png
events.png927.09.200917:00 hGJILAN - BESA2-1SEJDIU, Besnikthumbs_down.png
1004.10.200917:00 hBESA - TREPCA0-0-draw.png
1107.10.200917:00 hLIRIA - BESA1-0-thumbs_down.png
1218.10.200916:00 hKOSOVA(V) - BESA0-2-thumbs_up.png
1325.10.200916:00 hBESA - FERIZAJ1-0-thumbs_up.png
1428.10.200915:00 hKEK-U - BESA0-1-thumbs_up.png
1501.11.200915:00 hBESA - FLAMURTARI0-0-draw.png
1608.11.200915:00 hVELLAZNIMI - BESA0-0-draw.png
1711.11.200915:00 hDRENICA - BESA3-2-thumbs_down.png
events.png1814.03.201016:00 hBESA - PRISHTINA3-1HAJDARI, Hajrizthumbs_up.png
events.png1921.03.201017:00 hHYSI - BESA1-1DOMI, Sokoldraw.png
events.png2028.03.201016:00 hBESA - GJILAN2-0-thumbs_up.png
2131.03.201016:00 hTREPCA - BESA0-0-draw.png
events.png2204.04.201016:00 hBESA - LIRIA5-2-thumbs_up.png
events.png2311.04.201017:00 hBESA - PRISHTINA0-1FERATI, Muhedinthumbs_down.png
2414.04.201014:00 hDRENICA - BESA1-0-thumbs_down.png
events.png2518.04.201017:00 hBESA - KOSOVA(V)2-1-thumbs_up.png