HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10
Match Schedule for HYSIIcal export

 MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
events.png116.08.200919:00 hHYSI - GJILAN2-0HAJDARI, Hajrizthumbs_up.png
events.png223.08.200919:00 hTREPCA - HYSI3-2HASANI, Përparimthumbs_down.png
events.png330.08.200919:00 hHYSI - LIRIA2-1KELMENDI, Idrizthumbs_up.png
events.png402.09.200918:00 hKOSOVA(V) - HYSI1-0HASANI, Përparimthumbs_down.png
events.png506.09.200918:00 hHYSI - FERIZAJ1-0HOXHAJ, Artanthumbs_up.png
events.png612.09.200918:00 hKEK-U - HYSI1-0DOMI, Sokolthumbs_down.png
events.png719.09.200917:00 hHYSI - FLAMURTARI2-0KELMENDI, Idrizthumbs_up.png
events.png823.09.200917:00 hBESA - HYSI3-0HASANI, Përparimthumbs_down.png
events.png927.09.200917:00 hHYSI - DRENICA2-0SHULETA, Ilirthumbs_up.png
events.png1004.10.200917:00 hPRISHTINA - HYSI1-4-thumbs_up.png
1107.10.200917:00 hHYSI - VELLAZNIMI2-0-thumbs_up.png
1218.10.200916:00 hGJILAN - HYSI0-1-thumbs_up.png
1324.10.200916:00 hHYSI - TREPCA4-0-thumbs_up.png
1429.10.200915:00 hLIRIA - HYSI3-2-thumbs_down.png
1501.11.200915:00 hHYSI - KOSOVA(V)6-2-thumbs_up.png
1608.11.200915:00 hFERIZAJ - HYSI2-0-thumbs_down.png
1711.11.200915:00 hHYSI - KEK-U3-4-thumbs_down.png
events.png1814.03.201016:00 hFLAMURTARI - HYSI0-0KELMENDI, Idrizdraw.png
events.png1921.03.201017:00 hHYSI - BESA1-1DOMI, Sokoldraw.png
2027.03.201017:00 hDRENICA - HYSI4-2FERATI, Muhedinthumbs_down.png
2131.03.201016:00 hHYSI - PRISHTINA0-0-draw.png
events.png2204.04.201016:00 hVELLAZNIMI - HYSI2-2-draw.png
events.png2311.04.201017:00 hHYSI - KOSOVA(V)1-2-thumbs_down.png
2414.04.201017:00 hVELLAZNIMI - HYSI1-0-thumbs_down.png
events.png2518.04.201017:00 hHYSI - GJILAN2-0-thumbs_up.png