HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 15 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 18 - E diel, 14. Mars 2010 - 16:00 h

FLAMURTARIHYSI
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 14 Mars 2010
Match Time :16:00 h
 
Playground :Stadiumi i Qytetit - Gjilan
Match referee(s):Idriz KELMENDI
 
Spektatore: 400

 Formacionet
Portier
PLAYERS
      GOALKEEPER
          Mbrojtes
          DEFENDER
              Mesfushor
              MIDFIELDER
                  Sulmues
                  FORWARD
                      TEAM STAFF
                          COACHES
                              COACH
                                  HEAD COACH
                                      MAINTAINER TEAM
                                          MAINTAINER
                                              MEDICAL STAFF
                                                  CLUB STAFF
                                                      Drejtor Sportiv
                                                          CLUB YOUTH MANAGER

                                                               Zevendesimet

                                                               Eventet
                                                              Karton i verdhe
                                                              • 0' : Milaim HUMOLLI ( 1 )
                                                              • 0' : Florim HUMOLLI ( 1 )
                                                              • 0' : Artan GASHI ( 1 )
                                                              • 18' : Prenk MARNIKU ( 1 )
                                                              • 0' : Flamur NEZIRI ( 1 )
                                                              • 24' : Besar MUSOLLI ( 1 )

                                                               Permbledhja
                                                              Flamurtari - Hysi 0:0Stadiumi i Flamurtarit në PrishtinëShikus:400.Gjyqtarë: I. Kelmendi, A. Peshteri, A. Gashi.K. V: M. Humolli, F. Humolli, Marniku, Gashi – Neziri, MusolliFlamurtari: Fejza, Dervishi (Govori), M. Humolli, Ukzmajli, F. Humolli, Marniku (Cecelia), Bajgora, Mehmeti, Jetullahu (Jashari), Gjonbalaj, GashiTreiner: Jusuf TortoshiHysi: Ismaili, Berisha, Ahmeti, Papuçi, Sogojeva, A. Zabërxha (P. Osmani), Haliti, Musolli, L. Osmani, Hoxha, E. ZabërxhaTreiner: Hysni Maxhuni