HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 19 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10

Player Information - Fisnik PAPUCI

Personal data

Picture of Fisnik PAPUCI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Fisnik PAPUCI
Birthday (Age):01. Korrik 1983 (37)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 15KEK-UvsVELLAZNIMI100--------
Sunday August 23VELLAZNIMIvsGJILAN100--------
Sunday August 30FLAMURTARIvsVELLAZNIMI100--------
Wednesday September 02VELLAZNIMIvsTREPCA100--------
Sunday September 13VELLAZNIMIvsLIRIA100--------
Saturday September 19DRENICAvsVELLAZNIMI100--------
Wednesday September 23VELLAZNIMIvsKOSOVA(V)100--------
Sunday September 27PRISHTINAvsVELLAZNIMI100--------
Sunday March 14FLAMURTARIvsHYSI100--------
Saturday March 27DRENICAvsHYSI100--------
Games total1000--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14BESA11----1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13VELLAZNIMI------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12VELLAZNIMI66--3-2-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11HYSI44--3-1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10HYSI------------
Career Total1111--6-4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14BESAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13VELLAZNIMISulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12VELLAZNIMISulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11HYSIMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10HYSIPLAYERS