HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10
Rezultatet - Java 5 (05.09.2009 - 06.09.2009)

E shtunë, 05.09.2009 - 5. Java
Show Events of Match 18:00 hPRISHTINAKEK-U1 - 0  SQ
Show Events of Match 18:00 hDRENICAFLAMURTARI0 - 2  BA
E diel, 06.09.2009 - 5. Java
Show Events of Match 18:00 hBESAVELLAZNIMI2 - 1  ShH
Show Events of Match 18:00 hHYSIFERIZAJ1 - 0  SM
Show Events of Match 18:00 hGJILANKOSOVA(V)2 - 2  SQ
Show Events of Match 18:00 hTREPCALIRIA1 - 0  AJ