HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10
Match Schedule for PRISHTINAIcal export

 MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
events.png115.08.200919:00 hPRISHTINA - TREPCA1-2HOXHAJ, Artanthumbs_down.png
events.png222.08.200919:00 hLIRIA - PRISHTINA3-0FERATI, Muhedinthumbs_down.png
events.png330.08.200919:00 hPRISHTINA - KOSOVA(V)1-0HAJDARI, Hajrizthumbs_up.png
events.png402.09.200918:00 hFERIZAJ - PRISHTINA1-0FERATI, Muhedinthumbs_down.png
events.png505.09.200918:00 hPRISHTINA - KEK-U1-0KELMENDI, Idrizthumbs_up.png
events.png613.09.200918:00 hFLAMURTARI - PRISHTINA3-2FEJZULLAHU, Bejtethumbs_down.png
events.png719.09.200917:00 hPRISHTINA - BESA1-0SEJDIU, Besnikthumbs_up.png
events.png823.09.200917:00 hDRENICA - PRISHTINA2-1-thumbs_down.png
events.png927.09.200917:00 hPRISHTINA - VELLAZNIMI0-0BALIU, Mentordraw.png
events.png1004.10.200917:00 hPRISHTINA - HYSI1-4-thumbs_down.png
1107.10.200917:00 hGJILAN - PRISHTINA0-2-thumbs_up.png
1218.10.200916:00 hTREPCA - PRISHTINA0-0-draw.png
1325.10.200916:00 hPRISHTINA - LIRIA1-0-thumbs_up.png
1428.10.200915:00 hKOSOVA(V) - PRISHTINA0-0-draw.png
1501.11.200915:00 hPRISHTINA - FERIZAJ2-1-thumbs_up.png
1607.11.200915:00 hKEK-U - PRISHTINA2-2-draw.png
1711.11.200915:00 hPRISHTINA - FLAMURTARI2-2-draw.png
events.png1814.03.201016:00 hBESA - PRISHTINA3-1HAJDARI, Hajrizthumbs_down.png
events.png1921.03.201017:00 hPRISHTINA - DRENICA3-0BALIU, Mentorthumbs_up.png
events.png2028.03.201016:00 hVELLAZNIMI - PRISHTINA2-1-thumbs_down.png
2131.03.201016:00 hHYSI - PRISHTINA0-0-draw.png
events.png2204.04.201016:00 hPRISHTINA - GJILAN2-1-thumbs_up.png
events.png2311.04.201017:00 hBESA - PRISHTINA0-1FERATI, Muhedinthumbs_up.png
2414.04.201014:00 hPRISHTINA - TREPCA1-0-thumbs_up.png
events.png2518.04.201017:00 hFERIZAJ - PRISHTINA1-1-draw.png